Uzdod jautājumu

Piedāvājam atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem uzzināt ar mājas lapas palīdzību. Aizpildiet blakus esošo kontaktformu un saņemiet atbildi no klīnikas speciālistiem.
Tavs vārds Tavs epasts Tavs jautājums Uzdot jautājumu»

Paldies!

Gaidiet atbildi drīzumā mūsu mājas lapā!

Iepriekš uzdotie jautājumi

2014. gada 28. aprīlis

Mums mājās ir suns un kaķis, kurus regulāri attārpojam, bet vai tārpi var "pielipt" arī bērnam/pieaugušajam? Ja jā, tad kas jādara profilakses nolūkos?

Tārpi var “pielipt” cilvēkam. Optimālākais variants ir sunim un kaķim prettārpu pilieni skaustā, tādējādi būs lielāka iespēja pārtraukt parazītu vairošanās ciklu. Šāda veida pilienus nevarēsiet iegādāties zoo veikalos.

2014. gada 28. aprīlis

Esmu iegādājusies mazu kucēnu (6mēn), kuram līdz šim nekādas potes nav veiktas, kādas potes tam ir nepieciešamas kucēna vecumā un kādas, kad tas ir pieaudzis?

Vajadzētu sākt ar kucēna attārpošanu, ja tā ir veikta un kucēns jūtas labi, tad veic vakcināciju. Kucēnu šajā vecumā var vakcinēt ar kombinēto vakcīnu (imunizācija pret suņu mēri, hepatītu, adenovīrusu tips 1 un tips 2, parainfluenci, parvovīrusa infekciju, leptospirozi, trakumsērgu) vai tikai pret trakumsērgu. Pieaugušam sunim vakcināciju atkārto katru gadu.

Uz jautājumiem atbild veterinārārste

Vārds Uzvārds