Par mums

Ādažu veterinārā klīnika uzsāka savu darbību 2006. gadā un bija pirmā klīnika, kas sāka piedāvāt Ādažiem un apkārt esošajiem novadiem dažādus veterināros pakalpojumus. Klīnikā strādā veterinārārsti, kuri zināšanas papildina piedaloties gan Lavijā, gan ārvalstīs rīkotajos kongresos un semināros.

!!!!! PAZIŅOJUMS!!!!!

NO 01.02.2021 TIEK PAAUGSTINĀTAS SNIEGTO PAKALPOJUMU CENAS.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS – ZVANOT UZ KLĪNIKU!

 

 

 

 

 

 

INFORMĒJAM: No 01.02.2017 ir mainījies klīnika darba laiks .

Darba dienās : 10-19 (ceturdienās 10-17)

Sestdienās : 10-15

Svētdienās : slēgts

 

 

Astoņu gadu laikā klīnika ir attīstījusies un piedāvā terapijas, ķirurģijas pakalpojumus, dažādas izmeklēšanas metodes,  operāciju veikšanu lietojot inhalācijas aparātu, digitālo rentgenu, asins spiediena mērīšanu. Klīnika piedāvā arī iespēju veikt dažādus laboratoriskos izmeklējumus (asins analīzes , bakterioloģiskie izmeklējumi, mikroskopija, dažādi seroloģiskie testi, asins grupas noteikšana kaķiem u.c ). Klīnikai, sadarbojoties ar laboratorijām ārpus Latvijas, iespējams veikt dzīvnieka ģenētiskās analīzes.

Ādažu Veterinārā klīnika sadarbībā ar Dr. Sintiju Vidiņeviču ir vienīgā veterinārā klīnika Latvijā, kura sniedz pakalojumu – suņu spermas savākšana, novērtēšana, sagatavošana, dziļā sasaldēšana, transportēšana un uzglabāšana, tādējādi ir iespējama augsta ģenētiskā materiāla saglabāšana ilglaicīgi, kā arī mākslīgo apsēklošanu.

Vārds Uzvārds

Uzvārds Vārds

Gaidīsim Jūs ciemos!