Par mums

Ādažu veterinārā klīnika uzsāka savu darbību 2006. gadā un bija pirmā klīnika, kas sāka piedāvāt Ādažiem un apkārt esošajiem novadiem dažādus veterināros pakalpojumus. Klīnikā strādā veterinārārsti, kuri zināšanas papildina piedaloties gan Lavijā, gan ārvalstīs rīkotajos kongresos un semināros.

INFORMĒJAM: No 01.02.2017 ir mainījies klīnika darba laiks .

Darba dienās : 10-19 (ceturdienās 10-17)

Sestdienās : 10-15

Svētdienās : slēgts

 

 

Astoņu gadu laikā klīnika ir attīstījusies un piedāvā dažādas izmeklēšanas metodes: ultrasonogrāfiju ar četrām zondēm, elektrokardiogrāfiju, izmeklēšanu ar manuālo endoskopu, operāciju veikšanu lietojot inhalācijas aparātu, digitālo rentgenu, asins spiediena mērīšanu. Klīnika piedāvā arī iespēju veikt dažādus laboratoriskos izmeklējumus (asins analīzes (hematoloģija – rezultāts 20 minūtēs), bakterioloģiskie izmeklējumi, mikroskopija, dažādi seroloģiskie testi, asins grupas noteikšana kaķiem u.c ). Klīnikai, sadarbojoties ar laboratorijām ārpus Latvijas, iespējams veikt dzīvnieka ģenētiskās analīzes.

Ādažu Veterinārā klīnika ir vienīgā veterinārā klīnika Latvijā, kura sniedz pakalojumu – suņu spermas savākšana, novērtēšana, sagatavošana, dziļā sasaldēšana, transportēšana un uzglabāšana, tādējādi ir iespējama augsta ģenētiskā materiāla saglabāšana ilglaicīgi.

Vārds Uzvārds

Uzvārds Vārds

Gaidīsim Jūs ciemos!